Hotel Bristol w Busko Zdroju

Szukasz spokojnego miejsca w Polsce, w którym będziesz mógł zregenerować swoje ciało i umysł po pracowitym okresie czasu? Chcesz odpocząć i nabrać energii na kolejne miesiące życia? Bardzo prawdopodobne, że Busko Zdrój będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Jest to niewielka miejscowość uzdrowiskowa położona w województwie świętokrzyskim. Znajduje się tam między innymi atrakcyjnie zagospodarowany park zdrojowy, z którego można przejść zielonym deptakiem na rynek miasta, gdzie wybudowana jest piękna fontanna. Po mieście można podróżować tak zwanym Słonecznym Ekspresem, który przeznaczony jest do celów turystycznych.

Zastanawiasz się, jakie miejsce wybrać na nocleg w Busku Zdroju?

Niezwykle ekskluzywnym, a zarazem bardzo atrakcyjnym miejscem jest Hotel Bristol Busko Zdrój. To bardzo funkcjonalne miejsce łączące komfortowe apartamenty noclegowe, centrum odnowy biologicznej oraz artystyczną przestrzeń, w której wystawiane są dzieła sztuki współczesnej. Hotel Bristol to bardzo zadbane wnętrze, którego budowa i aranżacja zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Poza samym noclegiem można również wykupić pakiet SPA, na który składa się wiele profesjonalnych zabiegów, masaży, kąpieli oraz innych elementów kompleksowej regeneracji ciała. Właściciele hotelu są pasjonatami sztuki współczesnej, dzięki czemu rezydencja od lat chętnie gości utalentowanych twórców. Na terenie hotelu często odbywają się wystawy oraz wernisaże.

Jakie atrakcje oferuje jeszcze Hotel Bristol?

Na terenie ośrodka fundacja „Nowa przestrzeń Sztuki” organizuje tak zwany kalendarz artystyczny, na który składa się zestaw dwunastu dzieł danego artysty. W każdym miesiącu można podziwiać inne dzieło w hotelowym lobby, co między innymi zachęca do regularnego odwiedzania hotelu. Poza tym ośrodek wyposażony jest w kompleks gastronomiczny, na który składa się wykwintna restauracja, kawiarnia i herbaciarnia w jednym. Dodatkową atrakcją są tak zwane Festiwale Smaku, czyli możliwość skosztowania wyselekcjonowanych przez kucharza potraw sezonowych. Warto również wspomnieć, że cały teren hotelu jest przystosowany do potrzeb wszystkich odwiedzających, dlatego jest to doskonałe miejsce na grupowy wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi.