Hotel

 Bardzo fajnym miejscem na wypoczynek, ale i na regenerację swojego ciała jest hotel bristol busko zdrój. Odwiedzają to miejsce w większości Polacy, lecz coraz częściej przyjeżdżają tu biznesmeni, czy turyści z dalekich krajów azjatyckich z Mongolii, Bangladeszu, Pakistanu, czy Japonii. To luksusowy czterogwiazdkowy hotel, który pełni też funkcję uzdrowiska. Położony jest w województwie świętokrzyskim. Zwiedzając w tym regionie np. przepiękne Góry Świętokrzyskie, kościoły, czy ruiny zamków, w każdej chwili można wpaść do hotelu i wynająć pokój jedno, lub wieloosobowy.

 To świetne miejsce na wyciszenie się. Pracownicy są tu po to, aby pomagać nam we wszystkich skomplikowanych sprawach. To świetny i profesjonalny zespół ludzi, który swoim doświadczeniem i zaangażowaniem dba o każdy detal w czasie naszego wypoczynku.

 Oczywiście wszystkie zabiegi rehabilitacyjne odbywają się pod okiem specjalistów np.reumatologów, czy balneologów. Podczas leczenia wykorzystywane są różne metody, zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Możemy też znaleźć uspokojenie naszego ciała podczas zabiegów spa, takich jak zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, depilacja woskiem, stylizacja oprawy oka, pielęgnacja dłoni, paznokci i stóp. Bardzo fajną formą  wypoczynku, która pozwala nam w pełni się zrelaksować są kąpiele odprężające i możliwość skorzystania z czterech dostępnych saun,m.in.parowej i fińskiej.

 Tym, którzy potrzebują nieco wrażeń artystycznych w ofercie hotelu mamy możliwość obejrzenia pokazów, wielu wystaw organizowanych np, przez Fundację Nowa Przestrzeń Sztuki, ale i  cyklicznych koncertów kameralnych znanych i lubianych artystów. To nie przypadek, że hotel bristol busko zdrój jest tak blisko kultury i sztuki. Właściciele hotelu to pasjonaci i założyciele rezydencji artystycznej dla utalentowanych twórców. Są tu także aukcje dzieł sztuki, pokazy rzeźb, czy wieczory tematyczne.

 Luksusowe wnętrza tego obiektu znakomicie nadają się na wszelkie uroczystości. Do wynajęcia jest sala kominkowa, sala konferencyjna, taras w koronach drzew i restauracja na blisko sto trzydzieści osób. Możemy tu zorganizować przyjęcie weselne, chrzciny, czy spotkanie integracyjne.

 Gwarantem świetnej atmosfery, znakomitego wypoczynku i licznych atrakcji są wszystkie opinie gości, którzy przebywali w tym luksusowym i pięknym hotelu.To także liczne nagrody i wyróżnienia zdobyte w prestiżowych zestawieniach i przewodnikach.

 Przebywając w tym hotelu mamy pewność, że odzyskamy równowagę psychiczną, ukojenie i odpoczynek, który jest potrzebny każdemu z nas.